Освячення дзвіниці в с.Мар"янівка, Тернопільського деканату.
 29.10.2011 р.Б., в с.Мар"янівка, Тернопільського р-ну, владика Василій Семенюк освятив дзвіницю та дзвони. Кожен дзвін при освяченні отримав ім"я. В центрі дзвіниці - дзвін з іменем Петро, з права Адам, а з ліва Миколай. Ієрарх мав із собою мощі Св.Івана Хрестителя; всі люди отримали того дня благословення.

Ми дякуємо всім жертводавцям, усім парафіянам нашого храму, а також п.Петру Костику та п.Адаму Чайківському за пожертвувані дзвони.

 Нехай Всемилостивий Господь винагородить усім жертводавцям, їхнім дітям, родинам, на многії та благії літа!

 

 Парох о.Іван Зозуля

 

 

Служіння, освячення дзвіниці в с. Мар

 Молитва за своїх священиків

О, Ісусе вічний священику, збережи своїх слуг, а наших священиків під охороною Свого найсвятішого Серця. Збережи не оскверненими їхні руки, які дотикаються щодня Твого пресвятого Тіла. Збережи чистими їхні уста, які є забарвлені дорогоцінною Твоєю Кров'ю. Збережи їхні серця вільними від світу бо на них є знак Твого преславного священства.

Благослови їхню працю щедрими плодами, щоб люди, яким вони служать і задля спасіння яких вони працюють, були їхньою радістю і потіхою тут на землі, та вінцем нев'янучої слави в небі. Амінь.Обновлен 13 сен 2018. Создан 15 ноя 2011"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020