Кущові "Веселі канікули" у с.Настасові

Джерело: http://www.tvds.org.ua/materialy/arhiv/news/557 Табір "Веселі канікули з Богом" триває при парафії Вознесіння ГНІХ у с.Настасів. Тут щодня лунає дитячий сміх. Діти грають ігри, беруть участь у змаганнях, танцюють, співають, малюють, займаються рукоділлям. А також моляться за мир в країні.

 

 «Веселі канікули» проходять під проводом о.Романа Габрилея. Щоденно кількість діток, які хочуть весело та з користю провести своє літнє дозвілля, зростає; та це вже більше 100 дітей! Багато діточок приїжджає із сусідніх сіл, а зокрема із с.Мар'янівки і с.Йосипівки, з парафії о.Івана Зозулі, який бере активну участь у організації табору.

 

 Розпочинається день зі Святої Літургії та продовжується майстер-класами, піснями, веселими іграми, катехизаціями, бансами та спільним обідом, а на завершення всі разом співаємо Молебень до Христа Чоловіколюбця.

 

 Тематика цьогорічного табору – «Шлях до блаженства» , тому кожний день має свою цікаву катехизацію, під час якої семінаристи в доступній формі розповідають дітям про визначних постатей нашої Церкви. А саме про митрополита Андрея Шептицького, патріарха Йосифа Сліпого, блаженну священомученицю Йосафату Гордашевську.

 

 В організації табору помагають брати-семінаристи ТВДС ім.Йосифа Сліпого – Андрій Цяпута, Ігор Демидась та Назар Габрилей.

 

 Попереду ще кілька днів табору, а це означає, що дітей чекає ще безліч цікавої інформації, багато нових пісень, бансів та ігор, а ще , звичайно, святковий концерт в честь завершення табору.


Джерело: https://www.tvds.org.ua/materialy/arhiv/news/557Обновлен 18 фев 2018. Создан 02 июл 2015"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020