Парафіяльний обіжник!
 ПАРАФІЯЛЬНИЙ ОБІЖНИК


Парафія УГКЦ, с.Мар’янівка і с.Йосипівка.

Парафіяльний сайт: www.homilia.io.ua

o.Іван Зозуля, моб. тел.: 096 450 1938

 

 Святого рівноапостольного Володимира князя Київського та святої рівноапостольної Ольги княгині Київської. 26 липня 2015 (№ 21)

 

 Євангеліє від Івана 10, 1-9

"Істинно, істинно говорю вам: Хто не дверима в кошару овечу входить, а деінде влізає, - злодюга той, розбійник! Хто ж увіходить дверима, той вівцям – вівчар. Йому одвірний відчиняє, і вівці слухаються його голосу, і кличе він своїх овець на ім’я, і виводить їх. А коли виведе всіх своїх овець, то йде поперед них, і вівці слідують за ним, бо голос його знають. Не підуть за чужим – втечуть вони від нього, бо не знають голосу чужих.» Сказав ото їм Ісус цю притчу, та вони не второпали того, про що він казав їм.

 Тож Ісус іще раз промовив до них: «Істинно, істинно говорю вам: Я – двері для овець. Усі, скільки їх передо мною прийшло, - злодії, розбійники. Вівці й не слухали їх. Я – двері. Хто війде крізь мене – спасеться. Увійде він, вийде – і знайде пасовисько!"

 

 Послання до Галатів 1, 11-2,5

 "Звістую вам, брати, що Євангелія, яку я вам проповідував, не є за людською мірою; бож я її не прийняв. Ані навчився від людини, лише – через об’явлення Ісуса Христа…"

 

 Митрополит Андрей Шептицький, із пастирського послання з нагоди 950 – літнього ювілею Хрещення Русі-України. "Святе Письмо, що містить у собі правди Богом об’явлені та Богом подаровані людству слова молитви, містять у собі слова благодарення […] за ласку хрещення. Покоління, що зо святим рівноапостольним Володимиром Великим прийняло хрещення і просвітилося світлом Євангелія, перше повторювало на хвалу Богові і благодарення пісні Святого Письма, і пісні нашого обряду…"

       **********************************************************************************

 

 Пропоную Вам, дорогі брати і сестри, трьохденний біблійний план.

 Тема: Надія.

 

 Надія – це фундаментальна частина християнської віри. І наша віра зростає завдяки нашим зустрічам із Богом через роздуми над Його Словом.

 

 У Катехизмі УГКЦ, «Христос – наша Пасха», ось що читаємо про надію: "Надія – сила християнського життя. З віри зроджується надія – очікування повноти Царства Божого, уже дарованого людині…" (Катехизм УГКЦ, №840)

 

 День 1

 Псалом 71, 14 «А я завжди уповатиму (Надіятимусь), все більш і більш тебе хвалитиму.»

 Приповідки 13, 12 «Відсунута надія – мука серця; а здійснене бажання – дерево життя.»

 Ісаї 40, 28-29 «Чи ти ж не знаєш, чи ти не чував? Господь – Бог вічний, творець, кінців землі: він не втомлюється. Не знемагається, розум його недослідимий. Він дає змореному силу, він знеможеному дає міць.»

 

 День 2

 Єремії 29, 11 « Бо я свідомий моїх щодо вас задумів, - слово Господнє, - задумів щастя, а не лиха, щоб забезпечити вам надійне майбуття.»

 Плач Єремії 3, 22- 23 «Ласки Господні не скінчились, не вичерпалось його милосердя. Вони нові щоранку, велика твоя вірність.»

 До Римлян 8, 24-25 «бо ми надією спаслися. Коли ж хтось бачить те, чого надіється, то це не є вже надія; бо що хтось бачить, хіба того надіється? Якже ми сподіваємося, чого не бачимо, очікуємо його витривало.»

 

 День 3

 Євреїв 6, 11 «Ми лиш бажаємо, щоб кожний з вас являв таку саму старанність для повного осягнення надії аж до кінця…»

 Якова 4, 8 « Наблизьтеся до Бога, і він наблизиться до вас. Очистьте руки, грішники! Освятіть серця, двоєдушники!»

 

 P.S Вивчаючи на пам’ять біблійні вірші, ми матимемо надію щодня!Создан 27 июл 2015"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020