Ювілей 25-ти річчя священства о.Володимира Білінського
 В неділю розслабленого, 07 травня 2017 року в парафії святого Архистратига Божого Михаїла у с.Велика Лука вірні зібралися у парафіяльній церкві на святкування 25 річчя ієрейських свячень свого пароха о.Володимира Білінського.


 Формування покликання о.ювіляра проходило в умовах підпілля УГКЦ, тому і мотто ієрейського служіння відповідно виражає цю істину: «Богові – серце, людям – праця, собі – Хрест.» (Св. Хосе Ескріва)

 

 Божественну літургію з нагоди святкувань очолив  довголітній приятель декан Великоглибочанський о.Роман Гриджук, а проповідь виголосив о.Василь Брона декан Великоберезовицього Протопресвітеріату.

 

 О. Роман після Служби Божої привітав отця ювіляра, а також зачитав та вручив грамоту  від Святішого Отця Франциска Папи Римського; о.Василь Брона зачитав і передав грамоту від митрополита Василія Семенюка. Лунали також слова вдячності для о.Володимира від родини, дітей, молоді та парафіян.

 

 Були присутніми теж на спільній молитві священники Великоберезовицького Деканату: о.Василь Дідух, парох  с.Мишковиці, с.Лучка, о.Євген Кобильник, парох с.Буцнів, о.Іван Зозуля, парох с.Мар'янівка, с.Йосипівка, о.Роман Габрилей, сотрудник с.Настасів, о.Володимир Хома, парох с.Великі Гаї (Деканат Великоглибочанський)

 

 Бажаємо Вам дорогий отче Володимире і надалі помочі Божої в ієрейському служінні, міцного Вам здоров'я та многих і благих літ.

 

 З повагою і молитвою священики Великоберезовицього Протопресвітеріату.

 

 Джерело: Великоберезовицький деканатСоздан 16 мая 2017"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020