Парафіяльна проща до Гошівської Богородиці.

с.Мар"янівка, с.Йосипівка, 08.12.2017  "О Божа Мати, Слово і Сяйво Ясної Гори, Царице Преблагая, Діво Всечиста, наша Надіє, Заступнице, Помічнице".

( Із вступної молитви дев"ятниці Матері Божої, що в Гошеві)

 

 

 З волі Божої, 08 грудня 2017 р.Б., відбулася парафіяльна проща наших парафій до чудотворної ікони Матері Божої, що в Гошеві. Ця подія супроводжувалася неустанною молитвою за мир в Україні. Знаменним було те, що на Ясній Горі ми зустрілися з паломниками парафії св. Архистратига Михаїла, с. Малий Ходачків та їхнім парохом о.Василем Сліпчуком. 

 

 В Гошеві вірні приступили до Святих Тайн: Сповіді та Пресвятої Євхаристії. Після Божественної літургії відслужили набоженство, яке називається "Година Ласк" Непорочно Зачатої Пречистої Діви Марії. Потім була нагода молитовно перебувати на Св. Гошівській горі та відвідали Гріб Господній у якому вшанували реліквію хреста нашого Спасителя, побачили чудову каплицю де літом служать урочисті Богослужіння для паломників. Тут монашою спільнотою ОО.Василіян, дуже добре розвивається інфрастуктура для гідного прийняття паломників.

 

 Неможливо оминути, щоб не поділитися почуттями від відвіданого нами жіночого монастиря , що в Гошеві, Пресвятої Родини. Сестри вразили нас своєю гостинністю, зразу завели паломників у трапезну і по-українськи всіх нагодували. Після обіду с.Марія завела всіх до монастирської каплички, згодом після короткої молитви перейшли з нею до крипти де спочиває у Господі преподобна сестра Тереза Текля Юзефів, засновниця монашої спільноти Сестер Пресвятої Родини.

 

 Великою радістю для мене була зустріч із сестрою Адріаною Ільків, котра тут несе свій монаший послух і походить із мого рідного села Осівці.

 

 Нарешті, хочу подякувати всім парафіянам , що так чисельно взяли участь у прощі, також дякую нашому добродію пану Петру Костику за спонсорську допомогу. Нехай Господь воздасть Йому і родині Своїми щедрими даруваннями! 

 

"Покрий нас Маріє Своїм Омофором і повсякчас будь нашою Провідницею до Царства Небесного". Амінь.Создан 09 дек 2017"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020