Святкування 10-ти літнього ювілею "Матерів у молитві" с.Йосипівка
 Нехай Марія перемінить у радість усі твої терпіння


 13 травня у церкві свв. апп. Петра і Павла села Йосипівка Великоберезовицького деканату Тернопільсько-Зборівської єпархії відбулось величне торжество з нагоди 10-ти річного ювілею від часу утворення спільноти "Матері в молитві". Божественну Святу Літургію разом з отцем Іваном Зозулею очолив отець Роман Габрилей, який завітав із сусідньої парафії села Настасів.

 

 Розділити радість місцевих матерів приїхали спільноти із сусідніх парафій сіл Мар'янівки та Настасова.


 Саме цього дня вся наша церква відзначає також День Матері. Тож у спільній молитві було звершено прохання до Матері нашої Небесної про заступництво над всіма матерями  цього світу.

 

 Материнство - це найбільший дар, який отримує жінка від Господа. Саме за цей величний дар, за можливість бути хресною мамою, прийомною мамою і складали подяку усі присутні на святі.


 Святкове дійство доповнилось виконанням пісень учасниками спільноти, одну з яких написала член спільноти Любов Федорович. Також своє привітання виголосили і найменші учасники свята, які привітали своїх матусь.

 

 Молитва матері за своїх діточок має надзвичайну силу. Ще більшої міці отримує ця молитва, якщо вона звершена в Божому храмі у спільному зверненні. Тож сподіваємося, що спільнота "Матері у молитві" у нашій церкві буде збільшуватись і таким чином єднатимемось у молитві з матерями всього світу, примножуючи Славу Божу.

 

   Іван Баб’як, парафіянин храму свв. апп. Петра і Павла, с. Йосипівка

 

 

  P.S Більше фотографій за посиланням: https://homilia.io.uaОбновлен 02 окт 2019. Создан 18 мая 2018"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020