І знову зустріч із новомучеником Кир Василем Величковським
Сьогодні у день коли церква Христова святкує Всемірне Воздвиження Хреста Господнього, наші парафії мали унікальну можлтвість зустрічі з мощами блаж. свящнмч. Василя Величковського, що їх нам привезли із м.Львова о.Роман Жиравецький, ЧНІ та брат Олег Чихарівський.


Зустріч розпочалася із парафії свв. апп. Петра і Павла, с.Йосипівка, розпочали святкування Божественною літургією на якій були чисельно згромаджені парафіяни, діти та гості; о.Роман також виголосив змістовну проповідь.

 

Опісля продовжили наші святкування у мар"янівській парафії. Люди очікували прибуття мощей чекаючи у храмі разом із дітьми, котрі у своїх руках тримали підготовлені кошички із пелюстками квітів, щоб ними встелити шлях коли будуть заносити ікони блаженного Василя та Матері Божої Неустанної Помочі. Потім була Служба Божа, проповідь і після Євхаристії, було загальне благословення іконою та мирування.

 

Велика вдячність Господу Богу за цю ласку, вшановувати мощі блаж. свящнмч. Василя, адже це для нас найперше, постійне пригадування, що наше загальне покликання є покликанням до святості. "Воля Божа: святість ваша." (І Сол. 4, 3) Як також і велике завдання - це бути достовірними свідками Ісуса Христа у сучасному світі. "Ми ж таки й справді прибули до вас з Євангелією Христовою." (І Кор. 10, 14)

 

Також особлива подяка ченцям Чину Найсвятішого Ізбавителя за благословення і вручення парафії с.Мар"янівка мощей новомученика нашої Церкви Кир Василя Величковського. Нехай Всемилостивий Господь повсякчас благословить добрими покликаннями Ваше Згромадження та дарує Всім Вам радість від служіння у великому освяченні.

 

Фото надав Олег Чихарівський - https://homilia.io.ua/albumОбновлен 02 окт 2019. Создан 27 сен 2018"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020