Чим є "йога" насправді?

"ПАСТКИ ТЕМРЯВИ", автор Джоанна Джербінська - Щебіт та Марек Щебіт, м.Івано-Франківськ 2012 В Україні, Польщі, як і в Європі йога є представленою, як збір вправ, що мають на меті впорядкувати наш фізичний і психічний стан. Також говориться, що йога є системою медитації, але такою, щo немає нічого спільного із жодною релігією, тобто є понад релігійною. Її спокійно може практикувати кожен християнин. Нема нічого дивного, що середньо статистичний американець чи європеєць, як правило не усвідомлює, що йога є ядром індуїзму, що залучаючись в систему йоги, мимоволі залучається в індуїзм і дається втягнутися у вірування та практики релігійного характару. Так, що сутність йоги є індуїзм. Немає індуїзму без йоги, ані йоги без індуїзму.


 В святій книзі індуїзму Бгават - Гіті говориться, що йогу як стежину до індуїстського неба об"явив Господь Крішна. Там також можемо прочитати, що Шива (це ім"я означає "Руйнівник") є одним із трьох найсильніших божеств індуїзму і також є названим "Йогашвара", або "Господь Йоги". Звернімо увагу, що Господом Йоги є Шива, тобто "Руйнівник". (...)

 

 Всупереч поширеній думці:

 1. Йога, не є тільки понад релігійною ситемою вправ, але є стисло пов"язана з індуїзмом, зрештою є його ядром.

 2. Йога, яку Захід сприймає, як мистецтво життя, насправді є мистецтвом смерті, оскільки її вправи провадять до уповільнення, а відтак до омертвлення функцій організму.

 3. Йога може бути небезпечною вправою, яка впроваджує у світ окультизму. (...)

 

 Сьогодні безліч оголошень та реклам багаторазово заохочують нас прийти на курс йоги. Багато підручників можуть пропонувати нам індивідуальні вправи. Однак, якщо ми розважливо сповідуємо нашу віру, то чи можемо узгодити індуїзм та його невідлучний елемент - йогу із наукою Ісуса Христа.

 

 Більше про йогу та інші небезпеки сьогодення читай у книзі "ПАСТКИ ТЕМРЯВИ", автор Джоанна Джербінська - Щебіт та Марек Щебіт, м.Івано-Франківськ 2012 "Вогонь з неба" сс. 39-47.Обновлен 18 фев 2018. Создан 17 авг 2013"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020