Нове життя у с.Йосипівка.

Покров Пресвятої Богородиці, 14 жовтня 2005 р.Б.Дорогі у Христі! Сьогодні,  радість нового життя у нашій парафії досвідчили діти, котрі вперше приступили до св.Сповіді та урочистого св.Причастя. Усі ми були свідками нового народження дітей, що вже більш усвідомленно пережили свою особисту зустріч з Ісусом Христом у Пресвятій Євхаристії.

 Ця подія надихає цілу нашу парафіяльну спільноту до відродження та відповідального служіння у Церкві, бо як говорить Святе Письмо: "Є і між дарами різниця, але Дух той самий." (1 Кор. 12,4) Будьмо свідомими, що тільки разом, ми творимо і будуємо живу святиню у Господі.

 Моє побажання дітям та усім людям, щоб ми завжди дбали про те, щоб бути новим створінням у Христі. "Старе минуло, настало нове." (Пор. 2 Кор. 5,17)  Нехай це нове, тобто нові взаємини з Ісусом Христом ведуть нас до святості на взір Марії, котра завжди була покірною слугинею Господньою.  Святість  - це і є те нове життя, вона хоч і захована у серці Бога, однак , являється світлом і єдиною надією для сучасного світу. Амінь. Обновлен 18 окт 2013. Создан 16 окт 2013"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020