Міжнародний день Біблії у нашій парафії.

23 жовтня 2005 р.Б. (дещо з історії) "Служіть один одному, кожен тим даром, що його прийняв, як добрі домоуправителі різноманітної Божої благодаті. Говоріть лише у глузді Божих слів, служіть лише у дусі тієї сили, яку дає Бог, щоб в усьому прославлявся Бог через Ісуса Христа, якому слава й сила по віки вічні. Амінь." (1 Пт. 4, 10-11)

 

 Цей день був особливим у житті нашої парафії. Наші діти, підготовлені вчителями мар"янівської школи, перед Службою Божою представили цікаву концертну програму на тему: "Біблія у житті християнина."

 Була запрошенна на свято молодь із Тернополя, спільнота "Бетел", котрі після Святої Літургії у клубі нашого села представили на біблійні теми пантоміми.

 Того дня, було виставленно у храмі для привселюдного почитання старовинне Євангеліє 1866 року, видання Почаївської типографії чину св.Василія Великого. Також наша церква посідає літургікон у якому містяться пам"ятні печатки пастирських візитацій слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького 09 червня 1902 року, та священномученика Никити Будки 03 липня 1937 року Божого.

 Буде далі.Обновлен 18 мая 2014. Создан 18 окт 2013"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020