День молитви за сиріт у нашій школі. Свідчення вчителів та дітей!

Мар"янівська ЗОШ I-II ступенів, Тернопільський р-н. День молитви за сиріт у нашій школі ми провели шостого листопада, а десятого в нашій парафіяльній спільноті. До цього дня наша спільнота готувалася майже місяць. Кожної неділі, після Божественної літургії за сиріт молилися наші Матері.

 Тепер повернемося до нашої школи. Пропоную всім свідчення-відгуки дітей та вчителів на фільм "Форпост."

 

 "Після перегляду відеофільму "Форпост" глибше задумуєшся про життя дітей-сиріт.

 Ми вчимо своїх дітей жаліти безпритульних тварин, собачок. Не будьмо байдужими до долі дітей-сиріт! Навчімся ж ми, дорослі, не бути байдужими до долі сиріт, не відвертаймо свій погляд в протилежний бік, не даймо нікому скривдити сироту, маймо сміливість захистити їх і хоч щось добре для них зробити. Пам"ятаймо, Господь щедро благословить тих, хто заступається за сироту." (Захар Б.І., директор школи, вчитель молодших класів)

 

 

 Фільм "Форпост" сприяє переосмисленню свого життя; хочеться під час перегляду, постійно дякувати Богові за те, що ти маєш; виникає співчуття і бажання допомогти тим діточкам; і дивуєшся радості і ясності в їхніх очах. Залишилося почуття великої любові до життя, вдячності Богові за Його велику любов." ( Циган Л.В., вчитель світової літератури)

 


 "Переглянувши фільм "Форпост," ми отримали незабутні враження. У класі панувала тиша. На дитячих обличчях було видно співчуття, переживання за долю дітей сиріт.

 Цей фільм вчить нас багатьох моральних якостей, побуджує нас до добрих справ. Діти настільки перейнялися долею сиріт, що одразу ж на другий день принесли м"які іграшки їм у падарунок. А це значить, що дитячі душі і серця сповненні любові до ближнього, милосердя, співчуття і доброчинності." (Ожанська М. І., вчитель початкових класів)

 

 "Цей фільм про дітей сиріт, які живуть у монастирі отця Михайла. Від багатьох дітей відмовилися батьки, але особливо вражає історія двох хлопчиків - Стьопи, який потрапив у монастир нещодвно, та маленького Лаврентія, якого залишили батьки, тому що він був хворий на ВІЛ. У монастирі немовля чудом оздоровилося, і зараз він здоровий та допитливий хлопчик. Стьопа народився без рук та має деякі прблеми з ногами. Проте ці діти та о.Михайло, який їх усиновив, ніколи не падають духом та завжди залишаються життєрадісними.

 Фільм вчить нас цінувати те, що ми маємо кожного дня та дякувати за це Богові." (Червінко Лілія, учениця 9 класу)

 

 "Фільм, який ми переглянули, справив на мене позитивне враження. У ньому розповідається про монастир на кордоні з Румунією. Там проживають як здорові так і хворі діти. Цей фільм є дуже гарним прикладом, для людей, щоб ніколи не здаватися та не розчаровуватися, як поступають всі ці діти та ченці. Вони радіють будь-якому подарунку та приділеній увазі. Вони надіються на Бога та просять допомоги тільки в Нього і вірять в чудо." (Березко Юлія, учениця 8 класу)

 

 "Насамперед мене вразили щирі дитячі очі, повні доброти, тепла і ласки. Ще мене вразила безмежна віра в Бага і надія. (...)

 Ще мене вразила така велика кількість дітей сиріт (здорових чи хворих), байдужість батьків, що відрікаються від своїх дітей.

 Фільм вчить нас бути відкритими до бід інших людей." (цей відгук не був підписаний дитиною)

 

 Дякую, всім Вам за ваші свідчення! І не будьмо ніколи байдужими, бо тільки любов здатна перемінити цей світ! Любов ніколи не проминає.

 

 Підготував і зредагував о.Іван Зозуля.Обновлен 13 ноя 2013. Создан 12 ноя 2013"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020