Молитва до свящнмч. Миколая Чарнецького.
 Священномученику Миколаю! Ти вже у своєму житті відкритим обличчям відзеркалював Господню славу й переображувався у образ Христа, від слави у славу, згідно з діянням Господнього Духа. (Див. 2 Кор. 3, 18)

 Вчини своїм могутнім заступництвом, щоб ми йдучи дорогою віри, могли за прикладом Преблагословенної Богородиці і Святих, сміливо визнавати Ісуса Господом свого життя і в силі Святого Духа єднали світ у Родині Господній, якою є Церква.

 Просимо Тебе! Подай нам з Господньої руки, якщо це вийде на більшу прославу Бога: мудрість, здоров'я нашим тілам, сиротам - радість, самотнім тепло і всім терплячим Христа ради - Любов, бо Той "Хто помазав нас, то Бог, який поклав на нас Свою печать і дав у наші серця завдаток Духа." (Див. 2 Кор. 1, 21- 22)

 Священномученику Миколаю! Ми знаємо про Твою любов до нас надмірну. (Див. 2 Кор. 2,4) Молися неустанно до Христа Бога за спасіння наше. Амінь.

 

 28. 09. 2002 р.Б., с.Осівці. бр.Іван Зозуля.Обновлен 09 окт 2014. Создан 16 дек 2013"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020