Згромадження Братів Милосердя, с.Рай, Бережанського району.

Джерело: Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ Парафії, монастирі, храми. Шематизм. м.Тернопіль "Новий колір", 2014 с.476. Покликання до згромадження Братів Милосердя Основним завданням Згромадження є служіння за допомогою євангельських рад та реалізація ідей засновника отця Петруса Жозефа Тріста про розвиток Христової церкви і цілковите посвячення себе особливій опіці літнім та недужим людям, а також справі виховання та навчання недієздатних дітей і дітей з обмеженою дієздатністю.

 В 1807 році було засноване Згромадження Братів Милосердя. Сьогодні Згромадження поширене у 30 країнах світу, розташованих в Африці, Азії, Америці та Європі. Воно складається з ченців (братів), які не є священиками, і з асоціативних членів. 

 У 2002 році прибули до нас монахи-брати із Бельгії на запрошення владики Михаїла Колтуна, епарха Зборівського. 17 квітня 2007 року єпископ Василій Семенюк благословив створення монастиря блжмч. Миколая Чарнецького у селі Рай Бережанського району, Тернопільської області. Першим настоятелем став брат Іван (Рене) Де Роек.

 

В монастирі (це колишній палац Потоцьких) монахи опікуються 13 неповносправними особами різного віку. Деякі з них постійно проживають у монастирі, а інших привозять на стаціонар.

 

Сьогодні в монастирі проживає один чернець брат Іван (Рене) Де Роек. 

 

Дорогий Друже! Якщо Господь, кличе Тебе до служіння людям потребуючим, то у монастирі Братів Милосердя, Ти зможеш це зреалізувати!!! "Прийди і подивися!"


 

Джерело: Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ Парафії, монастирі, храми. Шематизм.  м.Тернопіль "Новий колір", 2014 с.476Обновлен 18 фев 2018. Создан 07 авг 2014"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020