Митрополит Василій охрестив 5 дитину подружжя з Йосипівки
 

  4 жовтня владика Василій Семенюк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський, уділив Святі Тайни Хрещення та Миропомазання 5-ій дитині сім’ї Андрія та Надії Злонкевич з села Йосипівка Тернопільського району. Батько дитини є дяком у церкві св. апп. Петра і Павла та директором місцевої школи. Архиєрей особисто прибув і здійснив Святі Тайни, оскільки ще 12 липня 2011 року в Архикатедральному соборі Тернополя обіцяв хрестити п’яту дитину у сім’ї, а також уділити своє архиєпископське благословення всім членам родини та молитися, аби Мати Божа опікувалася дитям.

 

  Тоді архиєрей зазначив: «Кожна українська сім’я не повинна боятися дати нове життя, адже таким чином ми продовжуємо людській рід, народжуємо дітей для Божого Царства та даємо надію на світле майбутнє нашій державі». Єпископ закликав не боятися економічних труднощів, адже «коли Бог дає життя, дає водночас силу, мудрість та особливе благословення батькам, щоб могли гідно виростити та виховати свою дитину. Найбільше щастя для батька і матері – це побачити себе у своїх нащадках та віддати своє життя задля щастя дитини».


 

 

  Джерело: прес-служба архиєпархії

  https://www.tze.org.ua/reportazhi/1459

Родини Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, які народили 5-у дитину та бажають запросити архипископа для уділення Святих Тайн можуть звертатися до архиєпархіального управління за телефоном (0352) 235009, 520473.Создан 07 окт 2014"Homilia - таїнство віри!" © Copyright 2011 - 2020